Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

Projekt
Projekt " Języki świata"- JĘZYK ARABSKI

Spotkanie poprowadziła p. Magdalena Nycz- Waller, arabistka, islamistka, filolożka i kulturoznawczyni. Uczniowie mieli okazję poznać alfabet arabski, pisać podstawowe słowa, swoje imiona. Prowadząca zajęcia nie ograniczyła się tylko do poznawania języka arabskiego , ale także przy pomocy interesujących slajdów i opowieści zapoznała uczniów z kulturą islamu, sytuacją tamtejszych kobiet a także jaka jest dziś rola Arabów i co poza buntem i przemocą mają oni do zaoferowania zglobalizowanemu światu. Kolejna jakże ciekawa lekcja kulturoznawczo- językowa

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz