Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

„TYDZIEŃ Z KONSTYTUCJĄ”
„TYDZIEŃ Z KONSTYTUCJĄ”
Celem tego projektu jest zwrócenie uwagi uczniów na praktyczny wymiar obowiązywania Konstytucji i działalności Trybunału Konstytucyjnego. W ramach „Tygodnia Konstytucyjnego” szkołę naszą odwiedzili prawnicy z kancelarii JS Legal, których reprezentowali: mecenas Bartłomiej Jankowski, Marcin Malinowski i Ewa Dąbrowska. Spotkanie w klasie 1B trwało 2 godziny lekcyjne i było tak ciekawe i angażujące uczniów, że prosili nawet o jego przedłużenie. Zapraszamy do galerii.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz