Start Up Jump - kolejna odsłona

14 listopada grupa uczniów z klasy 1B uczestniczyła w całodziennych warsztatach zorganizowanych w Centrum Przedsiębiorczości Smolna oraz w Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego przy WCIES. Podczas szkolenia uczniowie poznali usługi ( wynajem biur, wynajem sal konferencyjnych, darmowe szkolenia, doradztwo prawne i biznesowe oraz metody wsparcia Miasta dla osób zainteresowanych podjęciem własnej działalności gospodarczej ( np. dotacje , pożyczki). Dr Dariusz Danilewicz , wykładowca SGH poprowadził dla uczniów warsztaty rozwijające kreatywność i przygotowujące młodzież do tworzenia przedsięwzięć opartych na rozbudowanym podejściu do rozwiązywania problemów. To już ostatnie warsztaty w ramach części I programu , teraz przyszła kolej na stworzenie własnego pomysłu rozwiązującego problem „Samotności w mieście” Podsumowanie projektu nastąpi 18 grudnia. Zapraszamy do galerii zdjęć.