Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

Start Up Jump - kolejna odsłona
Start Up Jump - kolejna odsłona

14 listopada grupa uczniów z klasy 1B uczestniczyła w całodziennych warsztatach zorganizowanych w Centrum Przedsiębiorczości Smolna oraz w Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego przy WCIES. Podczas szkolenia uczniowie poznali usługi ( wynajem biur, wynajem sal konferencyjnych, darmowe szkolenia, doradztwo prawne i biznesowe oraz metody wsparcia Miasta dla osób zainteresowanych podjęciem własnej działalności gospodarczej ( np. dotacje , pożyczki). Dr Dariusz Danilewicz , wykładowca SGH poprowadził dla uczniów warsztaty rozwijające kreatywność i przygotowujące młodzież do tworzenia przedsięwzięć opartych na rozbudowanym podejściu do rozwiązywania problemów. To już ostatnie warsztaty w ramach części I programu , teraz przyszła kolej na stworzenie własnego pomysłu rozwiązującego problem „Samotności w mieście” Podsumowanie projektu nastąpi 18 grudnia. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz