Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

Wybory do Młodzieżowej Rady Dzielnicy Mokotów
Wybory do Młodzieżowej Rady Dzielnicy Mokotów
Zgłoś się do Młodzieżowej Rady Dzielnicy Mokotów!!! Termin zgłoszeń kandydatów upływa 15 listopada. Szkolnym koordynatorem Młodzieżowej Rady jest opiekun Samorządu Szkolnego , prof. Filip Chełmicki i do niego należy zgłaszać się we wszystkich sprawach związanych z konkursem. 23-24 listopada spośród kandydatów wyłonimy jednego reprezentanta społeczności uczniowskiej

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz