Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

Projekt
Projekt " Języki świata"

24 października odbyło się pierwsze spotkanie w ramach realizowanego projektu „Języki Świata” we współpracy z Wydziałem Orientalistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Pierwszy lektorat Z JĘZYKA JAPOŃSKIEGO poprowadziła pani dr Katarzyna Langen, wykładowca uczelni. Uczniowie poznali alfabet , uczyli się pisać podstawowe słowa i zwroty, a także swoje imiona. Na prezentacjach poznali także największe metropolie Japonii. Zainteresowanie zajęciami było duże , uczestniczyło w nich 20 osób. Uczniowie już pytają kiedy kolejne zajęcia.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz