Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

„TEA BREAK” w KAZIKU
„TEA BREAK” w KAZIKU

Uczniowie Kazika mieli okazję spróbować herbacianego naparu z dodatkiem mleka oraz herbatników. W Anglii kultura picia herbaty posiada długą i rozbudowaną tradycję. To właśnie ten wyspiarski naród pokochał herbatę najbardziej. To w Anglii za przykładem Twininga zaczęły wyrastać herbaciarnie jak grzyby po deszczu, to właśnie Anglicy stworzyli zwyczaj popołudniowej herbatki i słynnego five o’clocka.. Herbata stała się dla Anglików napojem narodowym. Poczęstunek został przygotowany i podany przez uczennice klasy 2A Magdalenę Anioł, Weronikę Aleszko oraz Karolinę Kocyk. I znowu poczuliśmy się jak w jednej wielkiej rodzinie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia. Koordynatorem TEA BREAK były: p. Katarzyna Karpińska i p. Aneta Brzozowska

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz