Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ w KAZIKU i ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH
ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ w KAZIKU i ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

 

 

Dnia 13 października odbyły się obchody Święta Edukacji Narodowej i jednocześnie ślubowanie klas pierwszych. Cieszymy się ,że to właśnie w naszej szkole nowi uczniowie rozpoczęli kolejny etap swojej edukacji.Pani dyrektor Agnieszka Walczak złożyła wszystkim pracownikom szkoły życzenia i podziękowała za dotychczasową współpracę. Wręczyła również nagrody dyrektora szkoły wyróżniającym się pracownikom. Uroczystość prowadzili uczniowie klasy 2A.Było bardzo dostojnie i poważnie , były przemówienia , kwiaty dla nauczycieli, ale były także momenty humorystyczne, kiedy młodzież nauczyciele oraz pani Dyrektor przyrzekali na miecz króla Kazimierza przestrzegać wzajemnych reguł w szkole. Akademię wraz z uczniami klasy 2A przygotowała pani prof. Wiesława Ulatowska i pan prof. Filip Chełmicki. Więcej zdjęć do obejrzenia w galerii.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz