XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ w KAZIKU i ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Dnia 13 października odbyły się obchody Święta Edukacji Narodowej i jednocześnie ślubowanie klas pierwszych. Cieszymy się ,że to właśnie w naszej szkole nowi uczniowie rozpoczęli kolejny etap swojej edukacji.Pani dyrektor Agnieszka Walczak złożyła wszystkim pracownikom szkoły życzenia i podziękowała za dotychczasową współpracę. Wręczyła również nagrody dyrektora szkoły wyróżniającym się pracownikom. Uroczystość prowadzili uczniowie klasy 2A.Było bardzo dostojnie i poważnie , były przemówienia , kwiaty dla nauczycieli, ale były także momenty humorystyczne, kiedy młodzież nauczyciele oraz pani Dyrektor przyrzekali na miecz króla Kazimierza przestrzegać wzajemnych reguł w szkole. Akademię wraz z uczniami klasy 2A przygotowała pani prof. Wiesława Ulatowska i pan prof. Filip Chełmicki. Więcej zdjęć do obejrzenia w galerii.