Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

ZAPROGRAMUJ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ KARIERY I ROZWIŃ KOMPETENCJE INFORMATYCZNE
ZAPROGRAMUJ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ KARIERY I ROZWIŃ KOMPETENCJE INFORMATYCZNE

ZAPROGRAMUJ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ KARIERY I ROZWIŃ KOMPETENCJE INFORMATYCZNE

Szkoła przystąpiła do projektu badawczo - rozwojowego pt.

"Nowa Metodyka i narzędzia do nauczania programowania z wykorzystaniem metod personalizacji procesu nauki" Projekt jest realizowany z kadrą naukową Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Politechniki Poznańskiej AGH w Krakowie.

 

19 UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY ROZPOCZĘŁO KURSY PROGRAMOWANIA w języku PYTHON!

 

Google, Yahoo, Nokia, IBM czy NASA wykorzystują Pythona w swoich wartych wiele milionów, czy też miliardów dolarów aplikacjach i projektach. Microsoft jak i Apple oferują pełne wsparcie dla Pythona w swoich systemach operacyjnych i platformach programistycznych. Wiele stron internetowych takich jak YouTube czy Grono napisane jest w  Pythonie. NASA wykorzystuje Pythona w swoich aplikacjach od wielu lat. 
Dzięki niemu stworzysz strony www, aplikacje na Mac OS czy Windows oraz rozbudowane portale internetowe.

 Każdy uczeń otrzyma wsparcie Opiekuna Projektu.
Po zakończeniu kursu e-learningowego,uczniowie  otrzymają wartościowy CERTYFIKAT.

Koordynator projektu w szkole - prof. Bożenna Stanisławska

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz