TO JUŻ PRAWIE TRADYCJA

Szkoła nasza może poszczycić się  wieloletnią współpracą z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

Uczniowie  KAZIKA  realizując w ramach przedmiotu Ekonomia w Praktyce projekt „ Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo” dwukrotnie  jako jedyni z warszawskich szkół ponadgimnazjalnych   znaleźli się w finale 30 najlepszych miniprzedsiębiorstw z całej Polski w konkursie  „ PRODUKCIK”. Od kilku lat uczniowie naszej szkoły biorą także czynny udział przy organizacji tego konkursu poprzez prowadzenie konferansjerki gali finałowej oraz pomoc logistyczną i informacyjną.

W tym roku szkołę naszą reprezentowali uczniowie klasy 1A:
Julia Nowakowska i Michał Szostak ( prowadzenie konferansjerki)
oraz Joasia Mroczek, Angelika Modzelewska i Filip Plewowski

Konkurs „ PRODUKCIK 2017” odbył się  w Ministerstwie Rozwoju na Pl. Trzech Krzyży..

Finaliści konkursu zaprezentowali swoją całoroczną działalność oraz oferowali swoje produkty i usługi – a wśród nich m. in. aplikacje internetowe, różnorodna galanteria użytkowa, kafejki szkolne i usługi turystyczne. Uczniowskie przedsięwzięcia oceniało jury złożone z przedstawicieli świata biznesu.
Oj naprawdę zadziało się . Stoiska naszych młodych przedsiębiorców odwiedził także wicepremier, Minister Rozwoju i Finansów - Pan Mateusz Morawiecki.

A oto krótka fotorelacja z tego wydarzenia.