"Ratowanie na spontanie"

Dnia 10 kwietnia klasa pierwsza uczestniczyła w warsztatach "Ratowanie na Spontanie" zorganizowanych przez prof. Annę Klimczak. Zostały one poprowadzone przez studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Uczniowie dowiedzieli się jak zachować się w sytuacjach kiedy to życie ludzkie jest zagrożone. Jest to wiedza bezcenna.

Były też ćwiczenia w praktyce, kiedy okazało się, że "masaż serca" wymaga sporego wysiłku ze strony ratującego.

Warsztaty upłynęły w przyjaznej atmosferze ale przede wszystkim wniosły wiedzę.I to jest cenne.