Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

'Kazik' pomaga
'Kazik' pomaga

W naszej szkole trwają przedświąteczne akcje charytatywne. Ogólnopolska akcja "Wylosuj anioła" dla dziecka na oddziale onkologicznym jest skierowana do małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie, którym, być może, przyjdzie spędzić święta poza domem. Nauczyciele i uczniowie wykonują własnoręcznie pocztówki , zamieszczają na nich świąteczne życzenia oraz słowa otuchy. Akcję zainicjowała w XLIII LO prof. Anna Klimczak.

Klasa II A, Paulina i Ewelina z kl. I A pod opieką prof. Wiesławy Ulatowskiej zaangażowały się w akcję „Szlachetna paczka”. Odpowiadamy na potrzeby konkretnej rodziny. Trwa zbiórka żywności, odzieży i prezentów-niespodzianek.

Dołączcie do nas! Sprawdźcie, jak wielką wartością jest pomaganie potrzebującym.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz