XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie

'Kazik' pomaga

W naszej szkole trwają przedświąteczne akcje charytatywne. Ogólnopolska akcja "Wylosuj anioła" dla dziecka na oddziale onkologicznym jest skierowana do małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie, którym, być może, przyjdzie spędzić święta poza domem. Nauczyciele i uczniowie wykonują własnoręcznie pocztówki , zamieszczają na nich świąteczne życzenia oraz słowa otuchy. Akcję zainicjowała w XLIII LO prof. Anna Klimczak.

Klasa II A, Paulina i Ewelina z kl. I A pod opieką prof. Wiesławy Ulatowskiej zaangażowały się w akcję „Szlachetna paczka”. Odpowiadamy na potrzeby konkretnej rodziny. Trwa zbiórka żywności, odzieży i prezentów-niespodzianek.

Dołączcie do nas! Sprawdźcie, jak wielką wartością jest pomaganie potrzebującym.