Uroczyste wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów

15 listopada 2016 r. o godzinie 12.00 w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Stypendium przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Najlepszą uczennicą w szkole jest Gabriela Kaczorek z kl. 3a i to ona odebrała stypendium z rąk Mazowieckiej Kurator Oświaty.