Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

'ADWOKAT PRZYDAJE SIĘ W ŻYCIU' – start projektu edukacyjnego
'ADWOKAT PRZYDAJE SIĘ W ŻYCIU' – start projektu edukacyjnego

Zaraz po feriach rusza w KAZIKU projekt edukacyjny skierowany do młodzieży ponadgimnazjalnej "Adwokat przydaje się w życiu". W ramach projektu adwokaci i aplikanci adwokaccy będą prowadzić jednogodzinne zajęcia dotyczące czterech bloków tematycznych:

  1. blok karny
  2. blok cywilny
  3. blok związany z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz zagadnieniami podatkowo-ubezpieczeniowymi
  4. wykonywanie zawodu adwokata, pozycja adwokata w systemie wymiaru sprawiedliwości w Polsce

Celem projektu jest budowanie świadomości prawnej wśród młodych ludzi, przedstawienie ich praw i obowiązków oraz zagrożeń, na które może natrafić młodzież wchodząca w dorosłość.

Organizatorem projektu jest Izba Adwokacka w Warszawie we współpracy z Prezydent m.st. Warszawy Hanną Gronkiewicz-Waltz.

Zajęcia planowane są w następujących terminach: 2 marca, 16 marca,23 marca i 30 marca 2017r.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz