POLIGON PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - V edycja 27-28 lutego 2017

Michał Szostak, Angelika Modzelewska, Natalia Żurkowska i Magda Anioł - uczniowie klasy 1A, wzięli udział w nowoczesnym projekcie edukacyjnym , który odbył się w dniach 27-28 lutego przy ul. Elbląskiej 51 w Warszawie.
Projekt obejmuje zagadnienia z dziedziny ekonomii, biznesu i przedsiębiorczości. Trwa dwa dni. Jest skierowany do licealistów z całej Polski.

Organizatorami są nauczyciele, uczniowie oraz absolwenci LXIV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie.

Celem inicjatywy jest szerzenie wiedzy ekonomicznej, promowanie postaw przedsiębiorczych oraz stworzenie platformy do spotkań i dyskusji dla młodych ludzi zainteresowanych tematyką gospodarczą. Każda edycja opatrzona jest tematem przewodnim, który stanowi podstawę wszystkich działań w ramach projektu.

Szczegóły projektu i rejestracja pod poniższym linkiem https://www.facebook.com/poligonprzedsiebiorczosci