Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

POLIGON PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - V edycja 27-28 lutego 2017
POLIGON PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - V edycja 27-28 lutego 2017

Michał Szostak, Angelika Modzelewska, Natalia Żurkowska i Magda Anioł - uczniowie klasy 1A, wzięli udział w nowoczesnym projekcie edukacyjnym , który odbył się w dniach 27-28 lutego przy ul. Elbląskiej 51 w Warszawie.
Projekt obejmuje zagadnienia z dziedziny ekonomii, biznesu i przedsiębiorczości. Trwa dwa dni. Jest skierowany do licealistów z całej Polski.

Organizatorami są nauczyciele, uczniowie oraz absolwenci LXIV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie.

Celem inicjatywy jest szerzenie wiedzy ekonomicznej, promowanie postaw przedsiębiorczych oraz stworzenie platformy do spotkań i dyskusji dla młodych ludzi zainteresowanych tematyką gospodarczą. Każda edycja opatrzona jest tematem przewodnim, który stanowi podstawę wszystkich działań w ramach projektu.

Szczegóły projektu i rejestracja pod poniższym linkiem https://www.facebook.com/poligonprzedsiebiorczosci

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz