Koncert charytatywny

Społeczność Kazika,  w tym roku chce pomóc bezdomnym zwierzętom, które spędzą kolejną zimę w klatkach, w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Józefowie.

Czas zbiórki nie jest przypadkowy, ponieważ pora jesienno-zimowa to w schroniskach najcięższy okres w roku. Celem tego przedsięwzięcia jest poprawa standardu pobytu zwierząt w przytulisku. Naszym marzeniem, jak i zapewne marzeniem bezdomniaków w klatkach, byłyby adopcje.

Koncert przygotowali uczniowie klas pierwszych . Nad całością pieczę sprawowała p. Katarzyna Szarzyńska - Modej.