Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

Koncert charytatywny
Koncert charytatywny

Społeczność Kazika,  w tym roku chce pomóc bezdomnym zwierzętom, które spędzą kolejną zimę w klatkach, w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Józefowie.

Czas zbiórki nie jest przypadkowy, ponieważ pora jesienno-zimowa to w schroniskach najcięższy okres w roku. Celem tego przedsięwzięcia jest poprawa standardu pobytu zwierząt w przytulisku. Naszym marzeniem, jak i zapewne marzeniem bezdomniaków w klatkach, byłyby adopcje.

 Koncert przygotowali uczniowie klas pierwszych . Nad całością pieczę sprawowała p. Katarzyna Szarzyńska - Modej.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz