Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

Spotkania z....
Spotkania z....

W rozpoczynającym się cyklu "Spotkań z..."dzisiaj w szkole odbyło się pierwsze - z panem Piotrem Nowakiem. Przede wszystkim oprócz ciekawych spraw związanych z aktorstwem dowiedzieliśmy się, że najważniejsze, by w życiu realizować swoje pasje i najlepiej łączyć je z zawodem .Pytań było wiele , być może w niektórych z nas obudziły się talenty aktorskie.
Zdjęcia Marianna Miecznik - 1b

 

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz