Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

To były bardzo interesujące zajęcia - uczniowie 8 warszawskich szkół w tym także XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego ( klasa 2c) mieli okazję sprawdzić się w roli pracowników agencji reklamowej. Ich zadaniem było stworzyć pomysł kampanię reklamową na podstawie briefu, określić kanały komunikacji, a następnie zaprezentować swoją koncepcję przed kolegami i mentorami z Dentsu Aegis Network Polska. Dla najlepszych były oklaski i nagrody.

Wszystkim uczestnikom i prowadzącym warsztaty wolontariuszkom należą się podziękowania za aktywny udział i zaangażowanie. 

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz