Ślubowanie klas pierwszych

14.10.2019 r. w Dniu Edukacji Narodowej odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych.

Po uroczystym wprowadzeniu sztandaru i powitaniu wszystkich zebranych przez starszych kolegów, młodzież klas pierwszych złożyła uroczystą przysięgę. Tym samym oficjalnie została przyjęta w poczet uczniów Kazika. Na zakończenie głos zabrała Pani Dyrektor gratulując uczniom dokonanego wyboru, życząc im wielu sukcesów. Ceremoniał ślubowania „ozdobili” swoim występem uczniowie klasy II C, a całą Uroczystość przygotowała Pani Barbara Pełka.