Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

PROJEKT
PROJEKT "Języki świata"

5 czerwca w naszej szkole odbyły się ostatnie już w tym roku szkolnym zajęcia językowe realizowane w ramach projektu "JĘZYKI ŚWIATA" we współpracy ze Szkołą Języków Wschodnich Uniwersytetu Warszawskiego.
To jedyna taka oferta w całej Warszawie.
Na ostatnie zajęcia , języka rumuńskiego , które poprowadziła lektorka UW pani Józefina Święcicka przybyła także kierownik SJW pani Inga Kotańska. Zajęcia bardzo podobały się uczniom. Pani kierownik wręczyła obecnym uczniom drobne upominki. Dyrektor naszej szkoły , pani Agnieszka Walczak oraz pani Inga Kotańska , kierownik SJW UW podjęły jednomyślną decyzję o kontynuacji tego wspaniałego projektu w kolejnym roku szkolnym. Dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów językowych i zapraszamy w nowym roku szkolnym.Osobą odpowiedzialną za realizację projektu  jest pani Bożenna Stanisławska.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz