PROJEKT "JĘZYKI ŚWIATA"

5 czerwca w naszej szkole odbyły się ostatnie już w tym roku szkolnym zajęcia językowe realizowane w ramach projektu "JĘZYKI ŚWIATA" we współpracy ze Szkołą Języków Wschodnich Uniwersytetu Warszawskiego.
To jedyna taka oferta w całej Warszawie.
Na ostatnie zajęcia , języka rumuńskiego , które poprowadziła lektorka UW pani Józefina Święcicka przybyła także kierownik SJW pani Inga Kotańska. Zajęcia bardzo podobały się uczniom. Pani kierownik wręczyła obecnym uczniom drobne upominki. Dyrektor naszej szkoły , pani Agnieszka Walczak oraz pani Inga Kotańska , kierownik SJW UW podjęły jednomyślną decyzję o kontynuacji tego wspaniałego projektu w kolejnym roku szkolnym. Dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów językowych i zapraszamy w nowym roku szkolnym.Osobą odpowiedzialną za realizację projektu  jest pani Bożenna Stanisławska.