Uczniowie "Kazika" finalistami Olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Uczniowie klasy 1b ( Patrycja Szewczyk, Marysia Emerla, Zuzanna Adwentowska, Weronika Wagner, Mateusz Rzemieniuk oraz Józef Grenda) zrealizowali swój projekt społeczny pt: "POZNAJ WARSZAWĘ” i weszli do finału Olimpiady. Zwolnieni z Teorii jest obecnie największą olimpiadą w Polsce.
To jedyna w Polsce praktyczna olimpiada, oparta na realizacji projektu społecznego.W V edycji udział wzięło aż 14 tysięcy osób, a wśród nich UCZNIOWIE naszej szkoły.
Hasło przewodnie olimpiady to: DZIAŁAJ DLA INNYCH! UCZ SIĘ DLA SIEBIE!
Jesteśmy z Was tacy dumni! Opiekunem finalistów była p. Bożenna Stanisławska
Zachęcamy innych uczniów do wzięcia udziału w olimpiadzie w przyszłym roku szkolnym.