Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

Uczniowie
Uczniowie "Kazika" finalistami Olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Uczniowie klasy 1b ( Patrycja Szewczyk, Marysia Emerla, Zuzanna Adwentowska, Weronika Wagner, Mateusz Rzemieniuk oraz Józef Grenda) zrealizowali swój projekt społeczny pt: "POZNAJ WARSZAWĘ” i weszli do finału Olimpiady. Zwolnieni z Teorii jest obecnie największą olimpiadą w Polsce. 
To jedyna w Polsce praktyczna olimpiada, oparta na realizacji projektu społecznego.W V edycji udział wzięło aż 14 tysięcy osób, a wśród nich UCZNIOWIE naszej szkoły.
Hasło przewodnie olimpiady to: DZIAŁAJ DLA INNYCH! UCZ SIĘ DLA SIEBIE!
Jesteśmy z Was tacy dumni! Opiekunem finalistów była p. Bożenna Stanisławska
Zachęcamy innych uczniów do wzięcia udziału w olimpiadzie w przyszłym roku szkolnym.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz