VII MAZOWIECKA  OLIMPIADA POLIGLOTÓW
VII MAZOWIECKA OLIMPIADA POLIGLOTÓW

VII MAZOWIECKA OLIMPIADA POLIGLOTÓW.

13 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VII Mazowieckiej Olimpiadzie Językowej organizowanej przez Lingwistyczną Szkołę Wyższą w Warszawie. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testów z języka polskiego oraz dwóch języków obcych wybranych spośród: języka angielskiego, języka niemieckiego, języka francuskiego oraz języka hiszpańskiego. Z przyjemnością informujemy ,że uczeń klasy 3A Jeremiasz Wilk zakwalifikował się do II etapu.
GRATULUJEMY!!!
!