Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

VII MAZOWIECKA  OLIMPIADA POLIGLOTÓW
VII MAZOWIECKA OLIMPIADA POLIGLOTÓW

VII MAZOWIECKA OLIMPIADA POLIGLOTÓW.

13 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VII Mazowieckiej Olimpiadzie Językowej organizowanej przez Lingwistyczną Szkołę Wyższą w Warszawie. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testów z języka polskiego oraz dwóch języków obcych wybranych spośród: języka angielskiego, języka niemieckiego, języka francuskiego oraz języka hiszpańskiego. Z przyjemnością informujemy ,że uczeń klasy 3A Jeremiasz Wilk zakwalifikował się do II etapu.
GRATULUJEMY!!!
!

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz